Kategorie

Klecové vozíky

Zobrazit filtr
×
Rozměry
Výška (mm)
Šířka (mm)
Hloubka (mm)

1716924817
Kontejner GR-PB
3 150  Kč bez DPH*
Výškamm
1730
Šířkamm
720
Hloubkamm
815
Na skladě
Výškamm
1740
Šířkamm
870
Hloubkamm
600
Na objednávku
Kontejner GR
2 700  Kč bez DPH*
Výškamm
1750
Šířkamm
600
Hloubkamm
870
Na objednávku
Výškamm
1800
Šířkamm
855
Hloubkamm
600
Na objednávku
Výškamm
1800
Šířkamm
855
Hloubkamm
600
Na objednávku

 

      V obchodech a skladech často vzniká potřeba převážet potraviny, chemikálie, oblečení i drobné předměty v krabicích, nebo bez obalu. Tyto a podobné úkoly lze provést pomocí pevných a komfortních klecových vozíků. Takové vozíky vyrábí a prodává naše společnost Alvla na evropském trhu.

Klíčové vlastnosti rollkontejnerů

     Při výrobě logistických rolkontejnerů vytváříme moderní řešení, která se vyznačují trvanlivostí a jednoduchostí montáže, což nám umožňuje optimalizovat proces přepravy břemen různých hmotností a jejich uskladnění.

Naše klecové kontejnery mají velkou nosnost. Kontejnerové vozíky mají 2-3-4 stěny v různých modifikacích, mohou být vybaveny koly, policemi, kovovými tabulkami s informacemi o společnosti nebo magnetickými deskami. Také ve skladech se používají pro přepravu břemen plošinové vozíky

Přizpůsobujeme se potřebám zákazníků a nabízíme jim možnost zvolit si typ nátěru. Může se jednat o žárové zinkování, či zinkování za studena, jakož i o pokrytí práškovou barvou. Kromě toho lze logistické vozíky snadno rozebrat, a to minimalizuje náklady na dopravu.

Klecové vozíky nebo europalety: jaké jsou jejich přednosti?

      Europalety se v logistice používají již dlouhou dobu. Jejich nevýhodou je vysoká hmotnost a nízká odolnost proti vlhkosti. To vedlo k hledání nových, více účinnějších řešení pro bezpečnou a pohodlnou přepravu potravin a průmyslového zboží. V důsledku toho se objevily klecové vozíky. Výběrem tohoto typu produktu od výrobce Alvla získáte zaručené parametry, jako například:

 • Snadné použitíalvla_cz_klecové_vozíky
 • Relativně nízká hmotnost
 • Spolehlivost
 • Sofistikovaný design
 • Možnosti úprav podle potřeby
 • Vysoká manévrovatelnost

      Tímto můžeme tedy dojít k závěru, že naše vozíky mají oproti europaletám mnoho výhod, a to:

 • Mnohem delší dobu použitelnosti
 • Minimální potřebu manipulační techniky
 • Zajištění maximální ochrany zboží během přepravy a skladování
 • Snížení prostojů skladových vozidel
 • Zvýšení rychlosti zpracování objednávek ve skladu

Proč si zvolit rollkontejnery Alvla?

      Pomocí našich logistických kontejnerů můžete urychlit distribuci produktů a snížit potřebu ruční přepravy zboží. Současně jsou naše rolkontejnery velmi komfortní a mohou být využitelné jak v moderních supermarketech, tak v běžných obchodech, kde se kontejner může snadno přemísťovat po různých typech povrchů.

Více informací najdete na naší hlavní stránce

Jak koupit klecové vozíky (rollkontejnery) Alvla?

      Pokud se rozhodnete pro koupi našeho kontejneru, v první řadě Vám doporučujeme seznámit se s katalogem produktů, který je dostupný na našich webových stránkách, abyste si vybrali vhodnou konstrukci a velikost. V případě potíží se můžete obrátit na naše call centrum. Zkušený manažer Vám pomůže s výběrem vhodných řešení a objednávkou. Kromě toho nabízíme další jednoduché formy kontaktu s naší společností:

 • prostřednictvím e-mailu;
 • telefonickým kontaktem s obchodním oddělením;
 • využitím kontaktního webového formuláře

Levné, komfortní a propracované kontejnery – to je nezbytné zařízení, jehož nákup zajistí dynamický rozvoj Vaší společnosti.

 
Loading...
Zeptejte se na produkt
×
Poslat
Zanechte zpětnou vazbu
×
Poslat